پیشگیرى ودرمان شلى وافتادگى پوست صورت با اکسیلیس

خانه » پیشگیرى ودرمان شلى وافتادگى پوست صورت با اکسیلیس

اکسیلیس و جوانسازی پوست

یکی ازدستاوردهای طب مدرن،جایگزینی روشهای غیرجراحی وغیرتهاجمی بجای روشهای قدیمی جراحی است.جراحی وبیهوشی وعوارض نامطلوب آن؛باعث شده تابیشترمردم وپزشکان به روشهای درمانی غیرجراحی روبیاورند.روش جدید کلاژن ریمادلینگ(collagen Remodelling) که بااستفاده ازدستگاه اکسیلیس(Exilis)انجام میشود برای پیشگیری ودرمان شلی وافتادگی پوست صورت وبدن یکی ازبهترین روشهای جایگزین جراحی لیفت پوست است.

پوست بزرگ ترین عضو بدن است، نخستین سپر دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری زا، باکتری و ویروس بوده و دمای بدن را تنظیم و تعدیل می کند و نقشی اساسی و مهم در برخی مکانیسم های حیاتی و حساس بدن همچون جذب ویتامین D به هنگام تابش نور خورشید دارد. پوست از لایه های متعددی تشکیل شده است. اپیدرم خارجی ترین لایه پوست و حاوی سلول های مرده پوست می باشد، سلول های مرده این لایه مدام در حال ریزش بوده و سلول های جدید جایگزین سلول های قدیمی می شوند. در زیر اپیدرم یک لایه پوستی ضخیم موسوم به درم قرار دارد، رشته های کلاژن در این لایه منزل کرده و حالت کشسانی پوست را سبب می شوند. نواحی زیرپوستی در زیر این لایه قرار گرفته اند. چربی، رشته های عصبی، شاهرگ، سرخرگ و سایر رگ ها در این بخش جا خوش کرده اند. پوست ما توانایی منحصر به فردی در جوانسازی خود دارد. درست مثل زمانی که جراحت بر می دارید و پوست خیلی سریع شروع به ترمیم کردن خود می کند. شکل گیری رشته های جدید کلاژن پاسخی ست که بدن به جراحات می دهد و جوان شدن و ترمیم پوست را در پی دارد. کلاژن ها در زیر یک میکروسکوپ الکترونی ظاهری شبیه به حلزون دارند. این هیبت حلزونی شکل کلاژن ها خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست را سبب می شود، درست مانند یک فنر زغالی که وقتی به هر دو سمت آن فشار می آورید، پس از چند لحظه به حالت اول باز می گردد. مکانیسم عمل کلاژن های پوست ما هم به همین منوال است. وقتی خود را نیشگون می گیرید، پوست دوباره به وضعیت ابتدایی برمی گردد. زمانی که پا به سن می گذاریم، کلاژن ها خسته و فرتوت می شوند و حالت کشسانی خود را از دست می دهند. دیگر مثل دوران ١٨ سالگی شاداب و چالاک نیستیم. چهره مان به نظر خسته و از رمق افتاده می رسد و با دیدن چین و چروک های پوستم آه از نهادمان بلند می شود. چقدر خوب بود اگر می توانستیم کلاژن های جدید و تازه نفس را جایگزین کلاژن های قدیمی و از نفس افتاده کنیم. آن فنر کهنه و از کار افتاده را برداشته و یک فنر نو و محکم را جایگزین آن کنیم. در این صورت می توانید آن حالت کشسانی و شادابی پوست خود را باز یابید و ظاهری جوان و سرزنده با چین و چروک هایی کمتر داشته باشید. این دقیقاً همان کاری ست که ما با دستگاه های جنجالی و بی نظیر اکسیلیس انجام خواهیم داد.

اکسیلیس و فرم دهی دوباره بدن

با استفاده از سری مخصوص بدن دستگاه اکسیلیس می توانید چربی های زیرپوستی ناحیه تحت درمان را کاهش داده و از میان ببرید. این چربی های خوشه ای شکل در طول جلسه درمانی با دریافت انرژی امواج رادیویی تجزیه شده و می شکنند و در مراحل بعد از بدن خارج خواهند شد. به همین سبب بلافاصله پس از انجام اکسیلیس، لاغر و باریک شدن ناحیه تحت درمان مشهود و قابل لمس خواهد بود. نتایج در افراد مختلف متفاوت است اما اکثر قریب به اتفاق مشتریان کاهش قابل توجه و چشمگیر چربی در ناحیه تحت درمان را تجربه خواهند کرد. در وهله نخست آن قسمت هایی که باید درمان شوند را مشخص می کنیم، سپس با کمک اکسیلیس ذخائر چربی آن نواحی از بدن را از بین می بریم تا بتوانیم به طرزی کاملاً منحصر به فرد و متمایز اندام شخص را تراشیده و پاسخگوی خواسته ها و نیازهای مشتریان باشیم. اگر چربی ناخواسته و اضافی در پشت زانوی شما جا خوش کرده باشد و نتوانیم آن را با روش های معمول از بدن خارج کنیم، اکسیلیس به کمکمان می آید. اگر از وجود چربی های سرسخت و مقاوم در شکم و پهلویتان رنج می برید یا پوستتان شل و افتاده شده است، اکسیلیس می تواند پیکر شما را تراشیده و زیبا کند. دستگاه اکسیلیس می تواند یک روش مؤثر و کارآمد برای فرم دادن به بدن شما خواهد بود مشروط بر آن که ورزش کرده و به مقدار کافی آب بنوشید.

 

نوشته پیشگیرى ودرمان شلى وافتادگى پوست صورت با اکسیلیس اولین بار در كلينيک دكتر قانعى. پدیدار شد.

2017-08-08T23:01:15+00:00

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

تلفن: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

فکس: 458 761-9562

وبسایت: ThemeFusion

نوشته‌های تازه