لیزر موهای زائد

خانه » لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد 2017-09-08T13:23:19+00:00

نکات مهمی که قبل و بعد از انجام لیزر موهای زائد باید بدانید

اغلب کسانی که می‌خواهند لیزر موهای زائد را انجام دهند، دچار سوالات زیادی می‌شوند که ما در این مقاله قصد داریم تا به برخی از این سوالات و ابهامات پاسخ دهیم، پس با ما، کلینیک زیبایی همراه باشید:

این روزها بقدری تمایل برای انجام لیزر موهای زائد بالا رفته است که اکثر افراد چه خانم ها و چه آقایان برای از بین بردن موی زائد خود به مراکز و کلینیک های لیزر مراجعه می‌کنند، اما خوب است بدانید که طبق مطالاعات انجمن متخصصان پوست آمریکا تمام موهای زائد با انجام لیزر از بین نمی‌روند بعضی از آنها نسبت به لیزر مقاومند و برخی دیگر نیز امکان رویش مجدد بعد از لیزر را دارند.

لیزر موهای زائد

سوالات مهم در مورد لیزر موهای زائد بدن و صورت

آیا تمامی افراد می‌توانند گزینه مناسبی برای لیزر موهای زائد باشند؟

مطمئنا خیر اینطور نیست. موهای زائد به دو دلیل هورمونی یا غیر هورمونی به وجود می‌آیند و اگر دلیل موهای زائد عامل هورمونی باشد اول باید بیماری و مشکل هورمونی فرد بر طرف شود و سپس لیزر موی زائد انجام شود.

پرمویی های غیرهورمونی با لیزر موهای زائد رفع می شود؟

بله. لیزر موهای زائد بر روی افرادی که پوست روشن تر و موهای آنها تیره تر و ضخیم تر است بهتر جواب می‌دهد و شانس اینکه موهای زائد به طور کامل از بین برود نیز بیشتر است.

رنگ پوست هم معیار مهمی برای لیزردرمانی است؟

بله از آنجایی که امکان سوختگی و آسیب پوستی در افرادی که پوست تیره دارند بیشتر است توصیه می‌کنیم افرادی با پوست های تیره و کسانی که سولاریم انجام دادند و یا حمام آفتاب گرفته اند از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنند و یا برای انجام آن به متخصصان پوست و مراکز معتبر مراجعه کنند. لیزر کردن موهای زائد در این افراد و توسط اپراتورهای غیرمتخصص، چیزی جز سوختگی های شدید پوستی را برای آنها به دنبال نخواهد داشت؛ سوختگی هایی که ممکن است لک های پوستی ناشی از آنها گاهی تا آخر عمر هم همراهشان بماند.

چه کسانی نباید به سراغ لیزر موهای زائد بروند؟

افرادی که بیماری پوستی مانند لوپوس دارند و یا افرادی که به پورفیری مبتلا هستند باید از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنند.

آیا مصرف داروهای خاصی هم باعث ایجاد محدودیت در لیزر موهای زائد می شود؟

بله کسانی که از داروهای ضد التهاب غیر کورتونی، کوتریموکسازول، برخی داروهای دیابت، کینین و کنیدین و … استفاده می‌کنند نباید لیزر موی زائد را انجام دهند.

مراقبت و نکات مهم در لیزر موهای زائد قبل و بعد از لیزر درمانی

تفاوت قیمت لیزر موهای زائد در مراکز مختلف ناشی از چیست؟

اولین دلیلی که برای این امر وجود دارد دستگاه های متفاوت برای این کار است و اگر در هر دو مرکز لیزر موی زائد دستگاهها یکسان بود ولی باز قیمت یکی کمتر و ارزان تر از دیگری بود به دلیل این است که اون مرکز شما با کم کردن انرژی دستگاه تعداد جلسات درمان موهای زائد را زیاد می‌کند و این کار علاوه بر اینکه سلامت شما را بخظر می‌اندازد از نظر مالی و حتی زمان باعث اتلاف منابع شما خواهد شد.

میزان پاسخ دهی مطلوب در جلسه های مختلف لیزر موهای زائد به چه صورت است؟

اگر فرد دچار مشکل هورمونی نباشد معمولا در دو جلسه اول بیش از 95 درصد از موهای زائد از بین می‌روند و اون 5 درصد هم در جلسه سوم و چهارم از بین خواهد رفت و تا سال ها ممکن است دیگر موی زائد در نیاید، برای موهایی هم که رشد مجدد دارند یک یا دو جلسه لازم خواهد بود.

آمادگی های قبل از لیزر موهای زائد

مهم ترین توصیه به افرادی که می خواهند بهترین پاسخ را از لیزر موهای زائد بگیرند

افرادی که قصد انجام لیزر موهای زائد را دارند از 30 روز قبل نباید موهای خود را با اپیلاسیون یا موم از بین ببرند، این افراد باید از 60 روز قبل از انجام سولاریوم و یا حمام آفتاب خودداری کنند و روز قبل از انجام لیزر موی زائد باید موهای زائد خود را اصلاح کنند و پوست ناحیه تحت درمان لیزر موی زائد باید کاملا پاک و بدون هر گونه مواد آرایشی و شیمیایی باشد. بعد از انجام لیزر موی زائد می‌توان از کرم ها و یا پماد های ضدالتهاب و درمانی استفاده کرد.

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

تلفن: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

فکس: 458 761-9562

وبسایت: ThemeFusion

نوشته‌های تازه