راهنمای جامع لایه برداری پوست – اینفوگرافیک

خانه » راهنمای جامع لایه برداری پوست – اینفوگرافیک

کاهش لکه های پوستی، درمان آسیب های ناشی از تابش خورشید ، شفاف، شاداب و نرم تر شدن پوست، هر یک از این موارد به تنهایی می‌توانند تفاوت شگفت انگیزی در شکل ظاهری شما ایجاد کنند. برای لایه برداری از پوست می‌توان به روش های غیر جراحی متعددی روی آورد، دوران نقاهت این روش ها بسیار اندک و ناچیز بوده و برای تازه و جوان کردن پوست طراحی شده‌اند. برای آشنایی بیشتر با متدهای مختلف لایه برداری از پوست با ما، کلینیک زیبایی دکتر قانعی همراه باشید:

لایه برداری از پوست چیست؟

در روش های لایه برداری از پوست، لایه های بیرونی و آسیب دیده پوست را از میان برمی‌دارند تا لایه های زیرین با ظاهری سالم تر و شاداب تر نمایان شود و پوست را به تولید سلول های جدید ترغیب و تشوبق کنند. حاصل این فرآیند، پوستی به مراتب زیباتر و شفاف تر خواهد بود. با گذشت زمان و در نتیجه فاکتورهایی همچون کهولت سن، جراحات و عوامل محیطی پوست انسان پیر و فرتوت می‌شود و در قالب چین و چروک، لکه های پیری، زخم و اختلالات رنگی پوست مجال عرضه اندام می‌یابد. روش های لایه برداری از پوست شما را از شر نشانه های کهولت سن رها می‌کنند و ظاهری جوان و تندرست برایتان به ارمغان می‌آورند. جراحان پلاستیک تکنیک های متنوعی را برای لایه برداری از پوست و رفع مشکلات آن به خدمت می‌گیرند.

برای انجام روش های لایه برداری از پوست به چه کسی باید مراجعه کرد؟

در حال حاضر بیش از صدها روش لایه برداری وجود دارد. در اغلب این روش ها ردپای مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا به چشم می‌خورد اما عاملی که بیش از همه نتایج به دست آمده را تحت الشعاع قرار می‌دهد، تخصص و کاردانی پزشکی است که این روش ها را اجرا می‌کند. این امر هم در مورد روش های غیر جراحی و هم جراحی های پلاستیک صدق می‌کند.

برخی از روش های لایه برداری از پوست نظیر، لایه بردارهای عمیق شیمیایی و لیزرهای فرسایشی باید فقط و فقط توسط جراح پلاستیک حاذق انجام شود. اما یک پرستار یا کارشناس زیبایی آموزش دیده و مورد تأیید وزارت بهداشت هم می‌تواند روش هایی از قبیل میکرونیدلینگ یا میکرودرم ابریژن را اجرا کند، بی آن که خطری شما را تهدید کند و نتایج قابل قبولی حاصل آید.

شما باید بدون توجه به ناحیه تحت درمان، فردی را برای انجام این کار برگزینید که تخصص، دانش و تجربه لازم را داشته باشد و این روش را زیر نظر یک جراح پلاستیک قابل و مجرب انجام دهد. در جلسه مشاوره با فرد ارائه دهنده این خدمات از او بپرسید که پیش از این چند بار روش مورد نظر شما را اجرا کرده و در درمان چند بیمار که پوست و مشکلاتی مشابه به شما داشته اند، موفق عمل نموده است. پاسخ چنین پرسش هایی برای حفظ سلامت شما ضروری و حیاتی است و شما را از حیث کارآیی و تأثیر درمان و به دست آوردن نتایج دلخواهتان آسوده خاطر می‌کند. در وهله نخست می‌بایست با یک کلینیک خوش نام در منطقه خود تماس بگیرید و برای مشاوره با او یا مدیر مراقبت های پوستی کلینیک او، وقتی را معین کنید.

جوانسازی پوست بدون نیاز به عمل جراحی

در ادامه یک راهنمای اینفوگرافیک در باب گزینه هایی که پیش رو دارید را نیز برایتان آماده کرده ایم.

روش های لایه برداری از پوست

  • لایه بردارهای لیزری پوست
  • لایه بردارهای شیمیایی
  • میکرودرم ابریژن
  • درم ابریژن
  • میکرونیدلینگ
  • جوانسازی نوری (IPL)

جوانسازی صورت بدون نیاز به عمل جراحی شامل تزریق فیلر (fillers) و نوروتوکسین ها – neurotoxins (سم های عصبی)، سفت کننده پوست و لایه برداری از پوست می‌شود. بسیاری از جراحان پلاستیک این روش ها را با هم ترکیب می‌کنند تا به نتایجی ماندگار و مطلوب دست یابند. اینفوگرافی که در ادامه مشاهده می‌کنید تمامی گزینه های موجود را نمایش می‌دهد.

جوانسازی پوست-اینفوگرافیک

نوشته راهنمای جامع لایه برداری پوست – اینفوگرافیک اولین بار در كلينيک دكتر قانعى. پدیدار شد.

2017-09-29T15:56:56+00:00

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

تلفن: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

فکس: 458 761-9562

وبسایت: ThemeFusion

نوشته‌های تازه